housecall-boxshotTrend Micro ücretsiz antivirüs sistemi olan HouseCall ile yükleme yapmadan kısa süre içerisinde virüs taraması gerçekleştirmeniz mümkün. Virüsten etkinlendiğini düşündüğünüz ancak henüz bir antivirüs yazılımı bulunmayan bilgisayarları hemen taramak ve virüsleri silmek için HouseCall uygulamasını kullanabilirsiniz.

HouseCall Windows sistemler için geliştirilmiştir ve 7.1 sürümünden itibaren Windows Vista ve Windows 7’nin 64 bit sürümlerini de desteklemektedir. Eski sürümlerinde tarayıcı üzerinden çalışan uygulama artık bir tarayıcıya ihtiyaç duymaz. Sadece Housecall Launcher uygulamasını indirip çalıştırmanız yeterlidir. Oldukça kapsamlı bir tarama özelliği olan program en son güvenlik verilerine erişir ve trojanlardan solucanlara kadar önemli tehditleri tespit edebilir.

HouseCall ile sisteminize tam bir virüs taraması yapabileceğiniz gibi artık sadece belirli klasörleri de tarayabilir ya da hızlı tarama özelliği ile sadece virüsten etkilenebilecek alanları da tarayabilirsiniz. Smart Protection Network alanından güncel verileri alan HouseCall uygulaması en son tehditleri taramanızı sağlayan tamamen ücretsiz bir virüs tarayıcısıdır.

Taramayı Başlat 32 Bit  Taramayı Başlat 64 Bit