Danışmanlık

Teknoloji alanında, tüm soru ve sorunlarınıza uygun teknolojiler ve maliyetler ile anahtar teslimi kaliteli çözümler sunuyoruz. Teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, profesyonel çözümlerle hizmet sunduğumuz firma ve şahıslara rahatlık sağlayan, teknik grubumuz her zaman “Teknoloji Çözüm Merkezi” sloganıyla hizmetinizde…..

Teknolojiye ihtiyaç duymanın kaçınılmaz olduğu ve artık bilgi teknolojilerinden uzak kalamayacağımız bu dönemde konusunda uzman ve profesyonel çözümler sunan bir danışmana ihtiyacınız var. Hedeflerinize en etkin şekilde ulaşmanız için size, yıllık destek ve danışmanlık anlaşması sunuyoruz. Sistem yapılandırması, kurulumu ve kullanıcı personel eğitimi konularında danışmanlık hizmeti veriyoruz. Teknoloji projelerinizde gerekli enstürünamlar ve entegrasyonlar ile ilgili tüm tecrübemizi sizinle paylaşıyoruz.

Teknik konularda irtibat için destek@4gen.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, geleneksel pazarlamaya göre kat kat etkilidir. Derinlemesine bilgiye ve tecrübeye ihtiyaç duyar. Teknik altyapı ve öngörü gerektirdiği için iş sahipleri ve pazarlamacıların yetersiz kaldığı bir platformdur. Karmaşık bir yapısı vardır ve teknolojinin uzmanlık seviyesinde kullanılmasını zorunlu kılar. Stratejilerin ve enstrümanların uzmanlar tarafından tasarlanması ve yönetilmesi gerekir. Doğru yapılandırılmış bir sosyal medya pazarlaması, hedefe nokta atışı yapılmasını sağlar. Günümüzdeki gelenekselleşmiş pazarlama kaynaklarından (Görsel/yazılı basın ve diğer reklam mecraları vb.)  çok daha düşük maliyetlerle, çok kısa sürede hedeflenen başarıya ulaşılması sağlanabilir.

Web sitenizin içeriğinden, sosyal medya hesaplarınızda paylaştığınız içeriklere, kullandığınız görsellerden, renklerinize, müşterileriniz veya potansiyel müşteri adaylarınız ile online ilişkilerinizden, arama motorlarındaki (Google, Yandex, Yahoo vb.) konumunuza kadar çok geniş bir yelpazede dijital pazarlama faaliyetlerinizi tasarlıyor, yönetiyor ve raporluyoruz. Hedeflerinize en etkin şekilde ulaşmanız için size, aylık veya yıllık danışmanlık anlaşması sunuyoruz.

Ayrıntılı bilgi için satis@4gen.com.tr adresini veya 0212 924 71 71 nolu telefon numaramızı kullanabilirsiniz.

Tasarım

İnternet için tasarımlar yapıyoruz. Kurumsal siteler, ürün tanıtım siteleri, bilgilendirme ve forum siteleri, hizmet siteleri ve CRM projeleri üretiyoruz. En yeni yazılım teknolojilerini kullanarak şık ve göz alıcı tasarımlar oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz tasarımlarla iş potansiyelinize katmadeğer yaratmanızı planlıyoruz. Veri alt yapısı kullandığımız projelerinizde maksimum güvenlik ekipmanları kullanıyoruz. Tasarımlarınızı, Türkiye’ nin önde gelen hosting firmalarında barındırıyor ve sürekliliğini sağlıyoruz. Email yapılandırma projeleri üretiyoruz. İçeride veya dışarıda email sunucularınızı yapılandırıyoruz. Email organizasyonunuz için gerekli sistemleri sisteme uygun hale getiriyoruz. İş verimliliğinizi maksimize etmenize yardımcı olacak SPAM ve içerik (content) filitrelemesi teknolojilerini lokal sisteminize entegre ediyoruz. Bu entegrasyonu yönetiyor veya yönetecek personelinizi eğitiyoruz. Internet üzerinde ürün veya hizmet satışını gerçekleştirmeniz için eticaret (online shop) sistemleri kuruyoruz. Internet pazarında, sağlam alt yapısı ile uzman yazılım ekibi tarafından sürekli güncel teknolojilerle donatılan, üstün güvenliğe sahip bir fırsat sunuyoruz. Satışlarınızı internet ortamına taşıyacak veya ürün tanıtımlarınızı profesyonel hale getirecek e-ticaret siteleri tasarlıyoruz. Eticaret sitelerinizden yaptığınız ticaret değerlerini arttırmak ve ziyaretçilerinize güvenli bir platform sağlamak için sürekli yeni teknolojileri sisteminize entegre ediyoruz.
Özel CRM projeleri üretiyoruz. Lokal veya internet üzerinde kullanıma açabileceğiniz özel projeler tasarlıyoruz. Tasarımlarımızda görselliğe verdiğimiz önem kadar alt yapı ve güvenliğine de özen gösteriyoruz. Oluşturduğumuz projelerin sürekliliği için destek veriyoruz.

Güvenlik

Türkiye’ de satışını yaptığımız, dünyanın önde gelen internet güvenlik markalarının sisteminize entegre edilmesi ve sonrasında yönetilmesi ile ilgili sisteminize özel projeler üretiyoruz. Bu projeleri üretirken minimum maliyetleri göz önünde bulundurarak, sisteminize maksimum güvenlik sağlayacak enstrümanlar seçiyoruz. Yıllardır internet güvenliği alanında oluşturduğumuz profesyonel bilgileri tasarladığımız projelerde en verimli biçimde kullanıyoruz. Günümüzdeki internet kullanım zorunluluğunu göz önüne alarak biliyoruz ki, güvenlik işimizin vazgeçilemez bir parçasıdır. Bu bağlamdan yola çıkarak firmaların sistem bütünlüğünün ve bilgi mahremiyetinin korunması öncelikli unsurlardan biridir. Firmanızın tüm internet güvenlik alt yapısını kuruyoruz. Kurulu yapınızı güvenli hale getirmek veya güvenlik seviyenizi arttırmak için projeler üretiyoruz. 2000 yılından bu yana dünyada kendi alanında lider internet güvenlik üreticilerinin ürün ve hizmetlerini Türkiye pazarına sunuyoruz. Bu ürün ve hizmetlerden Türk kullanıcısının daha verimli faydalanması için Türkçe dil destek paketleri, destek web siteleri, dökümanlar ve daha birçok enstrümanlar üretiyoruz. Telefon ve email desteği sağlıyoruz. Portal siteler ve makaleler ile destekliyoruz.

2003 yılından bu yana www.4gen.net adresinde online mağazamızdan bu ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz. Bayi ve son kullanıcılara online mağazamız üzerinden ssl 256 bit güvenlik destekli olarak ürün satışı yapıyoruz.

Entegrasyon

Altyapı projelendirme ve fizibilite raporlama hizmetlerimizle başlayarak tüm teknolojik alt yapı oluşturma ve sistem bütünlüğü koruma konusuna kadar her aşamada proje üretiyoruz. Kablolama, prizleme ve sistem oda dizaynlarınızda mevcut personelinizle veya bizim tarafımızdaki kadro ile anahtar teslim projelendirme yapıyoruz. En yeni teknolojilerle donatılmış stabil sistem dizaynları yaparken gereksinimlerinize maksimum cevap verecek projeler üretiyoruz. Mevcut cihazlarınızın veya yeni tedarik edilecek cihazların sisteminize entegrasyonunu yapıyoruz. Biz teknoloji alanında yüksek teknik bilgiye ve derin tecrübeye sahip bir firmayız. Bu bilgi birikimimizi hergün geliştiriyoruz. Entegrasyonu yapılacak cihazların teknik bilgisine sahip değilsek, bu bilgiye en kısa zamanda ulaşıyor, gerekirse eğitimini alıyor ve size en kısa sürede profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Ürün ve hizmet tedariki

Küçük ağ sistemlerinden, binlerce bilgisayarlı sistemlere kadar her seviyede ürün ve hizmet tedariki yapıyoruz. Öncelikli olarak, ağ ve internet güvenliği alanında sahip olduğumuz uzman kadro sayesinde bu alanındaki tedarik hizmetimizi, bilgi ve tecrübelerimizle destekleyerek en uygun projeyi üretiyoruz. Ürettiğimiz projelerde kullanılan enstrümanların sistem entegrasyonlarını yapıyoruz. Sunduğumuz tedarik hizmetini, entegrasyon hizmetimiz ile birleştirerek katma değerli bir hizmet oluşturuyoruz. 2000 yılından bu yana online mağazamızdan, dünya lideri internet güvenlik markalarına ait ürünlerinin satışını yapıyoruz.