4gen İnternet Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

4gen, 2000 yılından beri Türkiye’de bilgi teknolojileri sektöründe, öncelikli ağ güvenliği olmak üzere, sistem entegrasyonu ile ilgili proje ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Kurumsal müşteri hizmetleri sunar ve anahtar teslim projeler üretir. Kuruluşundan bu yana birçok başarılı projeye imza atmış ve iş geliştirme alanında ödüller almıştır. Sektöründe lideri bir çok markanın dağıtımını, satışını ve desteğini vermektedir.

Kurumsal müşteriler için eksiksiz hizmet üretmek adına “Teknoloji çözüm merkezi” sloganı ile uzman departmanlar oluşturmuştur. Müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak ve gerek duyulan çözümü en kısa zamanda üretmek öncelikli faaliyetimizdir.

İletişime geçin
Entegrasyon

Entegrasyon

Altyapı projelendirme ve fizibilite raporlama hizmetlerimizle başlayarak tüm teknolojik alt yapı oluşturma ve sistem bütünlüğü koruma konusuna kadar her aşamada proje üretiyoruz.

Ürün ve hizmet tedariki

Ürün ve hizmet tedariki

Küçük ağ sistemlerinden, binlerce bilgisayarlı sistemlere kadar her seviyede ürün ve hizmet tedariki yapıyoruz.

Danışmanlık

Danışmanlık

Teknoloji alanında, tüm soru ve sorunlarınıza uygun teknolojiler ve maliyetler ile anahtar teslimi kaliteli çözümler sunuyoruz.

Güvenlik

Güvenlik

Türkiye’ de satışını yaptığımız, dünyanın önde gelen internet güvenlik markalarının sisteminize entegre edilmesi ve sonrasında yönetilmesi ile ilgili sisteminize özel projeler üretiyoruz.

Kanal Ortağı Programı

10 yılı aşkın süredir web/içerik güvenliği ve suç amaçlı yazılım engelleme konusundaki tecrübelerimizi siz değerli meslektaşlarımız ile paylaşmaktan mutluluk duyacağız. Her tip ve büyüklükteki müşteriler için kalitesi kanıtlanmış içerik güvenliği ürün ve hizmetlerimizden faydalanmak için hemen kayıt olun.

Detayları inceleyin
4gen Ltd
4gen Ltd 4gen İnternet Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi - 0212 659 1 333

TrendMicro_New_Gold Logo4gen İnternet Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, 2000 yılında kurulmuş, ağ ve internet güvenliği alanında uzmanlaşmış bir ‘Teknoloji Çözüm Merkezi’ dir.

Trend Micro markasının Türkiye’ de, en üst seviyede yetkili ‘Gold Partner‘ idir. İnternet ve ağ sistemeleri güvenliği, uç nokta ve mobilite güvenliği ve küçük işletmeler için güvenlik alanlarında uzmanlaşmıştır.

Yazılarımızı takip edin. Güncel teknoloji haberleri, güvenlik uyarıları, yenilikler ve kampanyalar, hepsi blog alanımızda.

Blog

Trend Micro Ransomware File Decryptor

Trend Micro Ransomware File Decryptor adı ile son yılların artan Ransomware problemine karşı şifrelenen dosyaları çözmeye yarayan bir dosya şifre çözme aracı (File Decryptor) yayınladı. Son günlerin popüler virüsü WannaCry için de kısmi olarak destek sağlayan dosya...

WannaCry (WCRY, WNCRY, WanaCrypt0r 2.0) Ransomware Saldırısı

Geçtiğimiz hafta yayılmaya başlayan WannaCry, Ransomware türünün en saldırgan ataklarından birisini gerçekleştirdi ve dünyada 70'ten fazla ülke ve 200 binden fazla bilgisayara bulaştı. WannaCry ' a karşı bu yamayı mutlaka yükleyin. İngiltere, İskoçya ve Rusya'da bazı...

Turkish Cargo Postalarında Ransomware

Turkish Cargo postalarında, yeni varyantıyla " Ransomware " yine hortladı. Aşağıdaki gibi görünen bir mail aldığınızda spam listesine atın ya da doğrudan silin.   Günümüzün en popüler saldırı türü olan Ransomware yeni varyantlarla durmaksızın kendini güncelliyor...

POS Cihazları Saldırı Altında | FighterPOS – FastPOS

POS Cihazları POS veya POS aleti olarak da adlandırılan cihaz, müşterilerin ödeme noktalarında nakit kullanmadan kredi kartıyla alış veriş imkanı sağlayan cihazdır.  Son yıllar Ransomware türünün adeta yeniden doğduğu ve güçlendiği bir dönem oldu. Ransomware bulaştığı...

Ransomware Koruması : Worry-Free Business Security

Ransomware koruması günümüzün en önemli konularından biri haline geldi. Özellikle maddi anlamda getirisi büyük olduğundan sürekli yeni türevleri çıkıyor ve çıkmaya devam edecek gibi görünüyor. Elbette bu zararlı yazılıma karşı en iyi korunma yöntemi düzenli yedek...

Mac OS X için Ransomware: KeRanger

Mac OS X için Ransomware tehlikesi başladı. Geçtiğimiz hafta Mac OS X sistemine bulaşan ve aktif olarak dosyaları şifreleyerek fidye isteyen ilk zararlı yazılım olan "KeRanger" ortaya çıktı. Mac sistemlerde çalışan Transmission adlı bir Bittorrent uygulamasının 2.90...

Pin It on Pinterest